• Tur Detayları
  • Tur Ücreti
  • Açıklamalar

1.gün: İSTANBUL 
İstanbul Atatürk Havalimanı’nda saat 10:30’da Navigatour yetkilileri ile buluşma. Saat 13:25’de Singapur Havayolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile Singapur aktarmalı olarak Jakarta’ya hareket.

2.gün: SİNGAPUR – JAKARTA (ENDONEZYA)
Saat 05:45’de Singapur’a varış ve aktarma sonrası saat 06:45’de SQ 950 sefer sayılı uçuş ile Jakarta  uçuşu.

Endonezya yerel saati ile 07:30’da Jakarta’ya varış. Havaalanında karşılama, şehir merkezine hareket

ve Jakarta Şehir turu. İlk olarak Endonezya Milli Müzesi’ne hareket. Endonezya Milli Müzesi (National Museum of Indonesia), 1868 yılında açılmış, ülkenin kültürel ve dini geçmişi, Güneydoğu Asya’nın en büyük seramik koleksiyonu ve Hindu-Javanese sanat koleksiyonunu konusunda oldukça detaylı eserleri sergilemektedir.

Daha sonra Milli Anıt (National monument) gezisi. Milli Anıt, Jakarta’nın en belirgin eserlerinden olup, 137 metre yüksekliğindeki bir sütundan oluşur. Özgürlük meydanı olarak adlandırılan büyük bir parkın tam merkezinde yer alır.

Daha sonra Surabaya Sokak Pazarı gezisi. 500 metre uzunluğundaki bu açık hava sokak pazarı, Jakarta’ya gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken, tekstil, bakır, tahta oyma ve pek çok değişik egzotik ürünleri almak için en uygun yerdir. Tüm ürünler için mutlaka pazarlık edilmelidir.

Daha sonra Sarinah Alışveriş merkezine gidiş. Burada kendi seçiminizde yemek yiyebileceğiniz restaurantlar mevcuttur. Sarinah Alışveriş merkezinin 4 ve 5. katları, Endonezya el sanatları satış merkezidir.

Takiben, Mini Endonezya Parkı’na hareket. Park, “mini” diye adlandırılmakta beraber, aslında çok büyüktür. 1975 yılında inşa edilen park, Endonezya’yı oluşturan 27 bölgenin tipik evleri inşa edilmiştir. ülkenin tüm bölgelerini kısa bir sürede tanımak, kültürel ve etnik çeşitliliğini anlamak isteyenler mutlaka ziyaret edilmesi gerekir.

Tur bitimi takiben hotel gidiş, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.gün: JAKARTA
Kahvaltı sonrası gün boyu serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Serbest gününüzde, alış veriş merkezleri ile dolu olan Manga Dua bölgesi ( Alışveriş merkezleri: The Mangga Dua Mall, The Harco Mas Mangga Dua, The Mangga Dua WTC, The ITC Mangga Dua, The ITC Mangga Dua I ve the ITC Mangga II, the Dusit Mangga Dua, The Pasar Pagi Mangga Dua), Eski Liman “Sunda Kelapa” veya Çin mahallesi gezilebilir.

jakarta, bali, singapur turu

4.gün: JAKARTA – BALİ
Kahvaltı sonrası havaalanına transfer ve Bali uçuşu. Varışı takiben Bali Ada turu. Tam gün süren bu turumuzda önce Barong Dansı izlenmeye gidilecektir. Takiben adanın ana gelir kaynaklarından olan Batik, Ağaç oymacılığı ve Java Adası’ndan gelen Gümüşü işleme sanatlarının geliştiği köyler gezilecektir. İstenirse buralarda hediyelik eşya alışverişi yapılabilir.

Görsel olarak adanın güzelliğini korumak amacıyla, boyu palmiye ağacının yüksekliğini geçen hiçbir binanın inşaatına izin verilmeyen adadaki turumuz Kintamani Yanardağı’na gidilmesiyle devam edecektir. Yanardağın tam karşısındaki restoranda açık büfe öğlen yemeğinin alınmasını takiben, dönüş yolunda önce Kutsal Su Tapınağı gezilecektir. Daha sonra Dünyaca ünlü, teraslar halinde inşa edilmiş olan Bali’nin Pirinç Tarlaları görülecektir. Adanın sanat merkezi olan Ubud bölgesindeki geziyi takiben otele gidiş, yerleşme ve serbest zaman.

jakarta, bali

5.gün: BALİ
Kahvaltı sonrası gün boyu serbest zaman. Geceleme otelimizde.

6.gün: BALİ
Kahvaltı sonrası gün boyu serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7.gün: BALİ – SİNGAPUR
Kahvaltı sonrası havaalanına transfer ve saat 11:55’de SQ 939 sefer sayılı uçuş ile Singapur’a hareket. Saat 14:30’da Singapur’a varış. Yarım günlük Singapur şehir turunu takiben, hotel gidiş, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

jakarta, bali, singapur

8.gün: SİNGAPUR
Kahvaltı sonrası, tüm gün serbest zaman. Gece saat 22:30’da havaalanına hareket. 

9.gün: SİNGAPUR – İSTANBUL
Saat 01:50’de Singapur Havayolları’nın SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Türkiye saatiyle 07:25’de İstanbul’a varış.

TUR FİYATI (USD)
İki kişilik odada kişi başı konaklama ücreti
2305 USD
Tek kişi konaklama ücreti
3390 USD

Kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerli olacaktır.

Tur fiyatına dahil olan servisler
Gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, havaalanı hizmetleri ve alan vergileri
 Jakarta Shangri la Hotel, Bali Santika Beach Resort ve Singapur Orchard Hotel oda kahvaltı konaklama
 Tüm havaalanı – hotel – havaalanı transferleri
 Tur programında bulunan Jakarta, Bali ve Singapur turları
 Lokal rehberlik hizmetleri
 30.000 Euro limitli seyahat sigortası paketi
Havaalanı hizmetleri ve alan vergileri

Tur fiyatına dahil olmayan servisler
T.C. tarafından alınan Yurtdışı çıkış ücreti (15 TL)
Her türlü kişisel harcamalar, extra turlar, rehber/şoför bahşişleri
200 000 Endonezya Rupisi (IDR) Havaalanı çıkış vergisi (Yaklaşık 15 USD)

 

Tur maliyet hesaplamasında, uçak bilet maliyeti, Q sınıf üzerinden hesaplanmıştır.
Rezervasyonunuzu yaptırdığınız aşamada, eğer uçakta Q sınıfı yerler dolmuş ise, tarafınıza farklı sınıfta rezervasyon yapılır ve aradaki oluşan fiyat farkı hakkında kesin rezervasyonunuz yapılmadan önce bilgilendirilirsiniz.
Endonezya Cumhuriyeti, turizm amaçlı yapılan seyahatlerde T.C. pasaportu sahibi kişilere vize uygulamamaktadır.
HACC
Suudi
Arabistan
Vize
formula, f1 malezya
umre turları, umre rogramları, umre fiyatları