• Tur Detayları
  • Tur Ücreti
  • Açıklamalar
1.gün - Cumartesi: İSTANBUL
İstanbul Atatürk Havalimanı’nda saat 14:00’de Malezya Havayolları'nın  MH 031 sefer sayılı uçağı ile Kuala Lumpur aktarmalı olarak Phnom Penh hareket. 

2.gün - Pazar: KUALA LUMPUR – PHNOM PENH (KAMBOÇYA)
Saat 06:00’da Kuala Lumpur’a varış ve MH 754 ile saat 09:30’da Kamboçya’nın Başkenti Phnom Penh’e  uçuş.  Saat 10:20’de Phnom Penh’e varış, havaalanında karşılama ve takiben yarım günlük Phnom Penh şehir turu. Şehre ismini veren Phnom Tapınağı, Kral Sarayı ve Silver Pagoda gezilecektir. Hotele yerleşme. Geceleme Phnom Penh’de

kambocya turu

3.gün – Pazartesi: PHNOM PENH – SIHANOUK VILLE
Kahvaltı sonrası, Phnom Penh şehir turuna devam edilecektir. Görülecek yerler arasında Özgürlük anıtı, National Museum,  Central Market, Tuol Sleng Soykırım Müzesi yer almaktadır. Öğleden sonra Sihanouk Ville’e hareket.  Yolculuk mesafesi 226 Kilometredir ve yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Akşam üzeri Sihanouk Ville’e ulaşım, hotele yerleşme ve serbest zaman.

4.gün – Salı: SIHANOUK  VILLE                   
Kahvaltı sonrası, tüm gün serbest zaman.

Sihanouk Ville

Sihanouk Ville

5.gün - Çarşamba: SIHANOUK  VILLE
Kahvaltı sonrası, tüm gün serbest zaman.

6.gün – Perşembe: SIHANOUK  VILLE  - PHNOM PENH - SIEM REAP
Kahvaltı sonrası erkenden Phnom Penh’e transfer. Havaalanına varış ve saat 12:55’de Siem Reap’a uçuş. Saat 13:40’da varışı takiben, karşılama ve Angkor Wat tapınaklar zinciri turu. Öncelikle Preah Khan, Neak Pean ve Ta Som tapınakları gezilecektir. Pre Rup’da güneş batışının izlenmesini takiben, hotele transfer, yerleşme ve serbest zaman.

Phnom Penh

7.gün – Cuma: SIEM REAP
Kahvaltı sonrası tam gün tapınaklar turu. Öncelikle 12. yüzyılda inşa edilen antik başkent Angkor Thom gezilecektir. Güney kapısı, Phimeanakas, Filler Terası,  Cüzzamlı Kral Leper, ardından etrafı çitlerle çevrilmiş Kraliyet bölgesini ve Bayon Tapınağını gezeceğiz. 

Takiben, Kamboçya’nın milli bayrağın ortasında da yer alan meşhur Angkor Wat ve bölgedeki en güzel tapınaklardan biri olan Ta Prohm gezilecektir. Akşam serbest zaman.

8.gün – Cumartesi: SIEM REAP – KUALA LUMPUR
Kahvaltı sonrası , havaalanına transfer ve saat 08:35’de AK 281 ile Kuala Lumpur’a uçuş. Saat 11:35’de Kuala Lumpur’a varış. Şehir merkezine hareket ve Kuala Lumpur şehir turu. Görülecek yerler arasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument, Dünyanın en yüksek kulelerinden biri olan Minare of Kuala Lumpur’dan muhteşem şehir görüntüsü bulunmakta.  Hotele yerleşme ve serbest zaman.

kuala lumpur

9.gün – Pazar: KUALA LUMPUR  - İSTANBUL
Kahvaltı sonrası, saat 12:00'de hotelden çıkış işlemleri ve serbest zaman. Hotel lobisinde 20:00’de buluşma ve havaalanına transfer. MH 030 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket.

10.gün – Pazartesi: İSTANBUL
Takiben, saat 00:30’da MH 030 ile İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 06:00’da İstanbul’a varış.

TUR FİYATI (Euro): Deluxe hotellerde iki kişilik odada kişi başı konaklama
Tur Bedeli
1970 Euro

Kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerli olacaktır.

Tur fiyatına dahil olan servisler
Malezya havayolları ile ekonomi sınıfında, İstanbul – Kuala Lumpur – Phnom Penh gidiş  //
Kuala Lumpur  - İstanbul uçuşları
Cambodia Angkor Havayolu ile Phnom Penh - Siem Reap uçuşu
AIR Asia Havayolu ile Siem Reap – Kuala Lumpur uçuşu
Tüm havaalanı hizmetleri ve alan vergileri
Phnom Penh Cambodiana Hotel, Sihanouk Ville Sokha Beach Resort, Siem Reap Prince D’Angkor Hotel, oda kahvaltı konaklama.
Kamboçya’daki tüm havaalanı-otel-havaalanı transferleri
Tur programında bulunan Phnom Penh şehir turları, 2 gün Angkor Wat tapınaklar zinciri gezisi ve Phnom Penh – Sihanouk - Phnom Penh transferleri 
İngilizce dilinden lokal rehberlik hizmetleri 
30.000 Euro limitli seyahat sigortası paketi

Tur fiyatına dahil olmayan servisler
Her türlü kişisel harcamalar, 
Extra turlar, rehber/şoför bahşişleri
T.C. tarafından alınan Yurtdışı çıkış ücreti (15 TL)
Kamboçya Vize bedeli

Öğlen ve akşam yemekleri tur programına dahil değildir.

 

Tur maliyet hesaplamasında, uçak bilet maliyeti, N sınıf üzerinden hesaplanmıştır.
Rezervasyonunuzu yaptırdığınız aşamada, eğer uçakta N sınıfı yerler dolmuş ise, tarafınıza farklı sınıfta rezervasyon yapılır ve aradaki oluşan fiyat farkı hakkında kesin rezervasyonunuz yapılmadan önce bilgilendirilirsiniz.
Kamboçya için vize gereklidir. Gerekli evrakların iletilmesini takiben, e-vizenin alınması acentamız tarafından yapılmaktadır.
Malezya’ya vize yoktur.
2018 HACC
Suudi
Arabistan
Vize
formula, f1 malezya
umre turları, umre rogramları, umre fiyatları